fbpx

Kurumsal

Vizyonumuz

Dünya’daki teknolojik gelişmeleri  yakından takip ederek  sürdürülebilir verimlilik ve performans ile  değer yaratan güçlü teknik kadromuz ve altyapımızla, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kurumsal vizyonumuzdur.

Değerlerimiz

Rima Isı Sistemleri tüm çalışanları ile  yasalara, şirket içi kurallara ve iş düzenlemelerine uyması ve içinde bulunduğumuz toplumun gelişmesi için çalışan, iş etiğine uygun  yaklaşımım gösteren , sorumlu olduğumuz iş ortaklarımızı, tedarikçilerimizi ve diğer paydaşlarımızı da yüksek etik davranış standartını benimsemeleri için destekleyen bir anlayışa sahiptir. Müşterilerimizin ürünler ve hizmetler açısından gereksinimlerini -en iyi şekilde- anlayarak onların beklentilerinin üstünde yenilikçi  çözümler ortaya koymak için sürekli iyileştirme yapmaktır.


Kariyer

Rima Isı Sistemleri ailesi olarak , vizyonumuz ve değerlerimiz doğrultusunda çalışanlarımızla aynı hedefe koşan sürekli gelişen dinamik bir marka olmayı hedefliyoruz.  Bu sebeple aramıza katılacak her çalışanımızın kendini ifade ederek fark yaratmasını mümkün kılacak iş olanakları sunuyoruz.


Detaylı Bilgi

Politikalarımız ve Sertifikalarımız

Rima Isı Sistemleri , Türkiye’nin ve Dünya’nın söz sahibi eşanjör ve kazan üreticisi  vizyonu doğrultusunda, en ileri teknolojileri kullanarak,  beklentilerini karşılayan, çevre dostu ürün ve hizmetleri tüketicimize sunmaktır


Detaylı Bilgi

Open chat