fbpx
Hakkımızda

Rima Isı Sistemleri ; son teknolojiye sahip dökümhaneleri, tecrübeli araştırma – geliştirme ve üretim kadromuz ile en yüksek kalitede ve standartlarda üretim yapılmakta olup firmamız döküm kazan olarak Avrupa’da, model çeşitliliği en fazla olan üreticilerinden biridir. Merkez ofisi İstanbul’da olmak üzere Edirne Organize Sanayi bölgesinde 10.000 m2 lik kapalı alandaki modern üretim tesislerinde, sürekli yapılan yeni makine ve otomasyon yatırımları ile yüksek bir kazan üretim kapasitesine sahiptir.

Ürün gamımızda her çeşit yakıtla çalışan kazanlar bulunmaktadır. Üretimde hammadde olarak pik demir, saç ve alüminyum kullanılmaktadır

Ürünlerimiz Ar-Ge departmanında tasarlanır, tüm üretim aşamalarında laboratuarlarımızda test edilerek kullanıma sunulur. Tüm ürünlerimiz, CE, GOST-R ve TSE standartları belgelerine, firmamız ise ISO 9001 belgesine sahip olmakla beraber bu standartların gerektirdiği verim, sağlık, çevre koruma ve güvenlik kriterlerine uygundur.

 

30 yılı aşan bir süredir Avrupa, Ortadoğu, Balkanlar ve Rusya’daki on binlerce konut Rima Isı Sistemleri tarafından ısınmaktadır. 35 den fazla ülkeye ihracat yapılmakta ve Türkiye’de ve yurtdışında Isıtma sektörünün devi konumunda bulunan birçok firmaya kendi markaları adı altında kazan ve döküm dilimli eşanjör üretimi yapmaktadır.

Open chat