fbpx

ÖNMETAL AR-GE Mühendisleri  tarafından tasarlanan ve Edirne Üretim Tesisleri’ nde üretilen “Avrupa’nın  En Yüksek Isıtma Kapasiteli Yoğuşmalı Kazanı” CE testlerini yüksek verim ve düşük emisyon değerleri ile tamamladı. Alüminyum Döküm Eşanjörlerinin tasarımı ve dökümü Önmetal patentindeki Mega Kazanlar, tek kazan ile  800, 1000, 1200, 1400, 1800 2200, 2800, 3000 kW kapasite değerlerinde olup ısı talebine bağlı olarak kaskad kontrol paneli 16 adete kadar kazanı ( toplam 48 mw/h ) kaskad bağlantı ile kontrol edebilir. İşletme maliyetlerini düşük tutmak için %107 verimle ve 1:7 modülasyon oranı ile çalışır. Dar alanda tüketicinin ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış kompakt dizaynı, özenle seçilmiş  komponentleri yanında basit devreye alma ve bakım  imkanı da sunmaktadır.

Ar-Ge çalışmaları kapsamında devam eden projelerde sırada , Türkiye’nin kombi üretiminde eşanjör tedariği konusunda diğer ülkelere bağımlılığı azaltmak için“ ilk yerli aluminyum kombi eşanjörü “ ihtiyacının karşılanması bulunmaktadır. 24 kw ve 28 kw iki farklı ısıtma kapasitesinde üretim hedeflenmektedir. Ar-ge çalışmaları Türkiye’nin kıymetli üniversitelerinden konunun profesyonellerinin de danışmanlığı eşliğinde devam etmektedir.

Rima ,kullanıcısına geniş bir merkezi ısıtma sistemi ürün yelpazesi sunarak,24 (kW) tan 48 megavat (MW) kadar bireysel konutlardan endüstriyel tesislere varıncaya kadar çok geniş bir alanda 50 yıldır, Türkiye Isıtma Sektörü’ nde, en önde giden kuruluşlarının arasında yer almaktadır.

Open chat